Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

Grzegorz Krychowiak w Paryżu - miejska jazda za kierownicą hybrydowej RAV4

Grzegorz Krychowiak w Paryżu - miejska jazda za kierownicą hybrydowej RAV4

 

Grzegorz Krychowiak, po udanym występie na Euro 2016, podpisał kontrakt z klubem Paris Saint-Germain i przeprowadził się do Paryża. Po ulicach francuskiej stolicy porusza się niezawodną hybrydową RAV4. Pionier segmentu SUV znakomicie spisuje się w jednej z największych aglomeracji Europy.

Grzegorz Krychowiak, jeden z filarów polskiej reprezentacji w piłce nożnej, znany jest z elegancji i dobrego stylu. Jego nowy samochód, Toyota RAV4 Hybrid, to nowoczesny SUV o dynamicznej sylwetce. „RAV4 ma ładną sportową linię, mimo że jest SUV-em” – uważa Grzegorz Krychowiak.

Dla polskiego piłkarza bardzo ważną zaletą RAV4 jest bezpieczeństwo, potwierdzone zdobyciem 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Jego auto jest wyposażone w pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense nowej generacji, oparty na zaawansowanej technologii radarowej.

„RAV4 jest przede wszystkim samochodem bezpiecznym, naszpikowanym technologią. A technologia pomaga w codziennym użytkowaniu, szczególnie jeżeli się mieszka w takim miejscu jak Paryż” – stwierdził polski piłkarz.

W stolicy Francji, jednej z największych europejskich aglomeracji, panuje wzmożony ruch uliczny, który negatywnie wpływa na jakość powietrza. Napęd hybrydowy Toyoty RAV4 jest stworzony do miejskiej jazdy, przy okazji ograniczając emisję spalin. Hybrydy Toyoty potrafią pokonać nawet połowę dystansu w jeździe miejskiej na samym silniku elektrycznym, co przekłada się na znaczącą oszczędność paliwa oraz bardzo cichą, płynną jazdę.

„Hybryda w mieście jest bardzo komfortowa. Automatyczna skrzynia biegów, cisza i spokój. Poza tym jest ekonomiczna, a kiedy trzeba to również dynamiczna” – podzielił się swoimi doświadczeniami Grzegorz Krychowiak.

inf/zdj/ film  TOYOTA

Zasoby powiązane


Reklama