Reklama

Nadwozie - Stylizacja - design i rozwój motoryzacji

Tuning LARTE dla Lexusa LX

dokument
pobierz +

Niemiecka firma tuningowa LARTE Design przedstawiła swe propozycje tuningu optycznego największego SUV-a luksusowej japońskiej marki – Lexusa LX.

 

Lexus LX, luksusowy odpowiednik Toyoty Land Cruiser, już samą wielkością robi duże wrażenie, niemniej jednak projektanci LARTE Design uznali, że nie ma powodu, by nie mógł wyróżniać się jeszcze bardziej. Zaproponowane przez nich dodatki podkreślają szerokość przodu, nadając mu agresywny charakter i wygląd przywodzący na myśl pojazdy sił specjalnych.

Zestaw obejmuje nowy przedni i tylny zderzak, nakładki progów i kilka wzorów felg ze stopów lekkich. Przedni zderzak dostępny jest w dwóch odmianach o różnej wielkości, różniących się też obecnością dodatkowych spoilerów i nakładek przy światłach do jazdy dziennej. W nakładki o różnych kolorach może być też zaopatrzony zderzak tylny, wyposażony w umieszczone centralnie dodatkowe światło stopu.

Firma nie wspomina nic o modyfikacjach napędu, ale w przypadku popularnego w Ameryce Północnej Lexusa LX 570 z 380-konnym silnikiem V8 o pojemności 5,7 l nie będzie to raczej konieczne.


Reklama