Reklama

Elektronika - Bezpieczeństwo - elektroniczni asystenci ruchu

ŠKODA SCALA, KAMIQ, KAROQ, KODIAQ oraz SUPERB - inbowacje na bieżąco

dokument
pobierz +

Prognoza pogody, radar deszczu i najnowsze wiadomości – nowe, praktyczne funkcje zapewnią kierowcom ŠKODY dostęp do najbardziej aktualnych informacji. Aplikacje, dostępne w systemach Infotainment trzeciej generacji, można pobrać za darmo dla modeli SCALA i KAMIQ wyposażonych w system multimedialny Amundsen oraz dla wszystkich wersji modeli SUPERB, KAROQ i KODIAQ z roku modelowego 2021 z systemem Columbus.
 


Aplikacje można wygodnie pobrać za darmo ze sklepu używając centralnego ekranu w samochodzie. Po szybkiej i łatwej instalacji aplikacje dostarczają aktualne prognozy pogody dla całej Europy, a także najnowsze wiadomości.

Dokładna prognoza pogody i radar deszczu

Aplikacja pogodowa zapewnia szczegółową prognozę pogody dla aktualnej lokalizacji pojazdu także na najbliższe dni. Wyświetlany na życzenie radar deszczu pokazuje nadchodzące zmiany warunków atmosferycznych. Aplikacja może wyświetlać również alerty pogodowe. Kierowcy ŠKODY mogą także skorzystać z informacji na temat warunków meteorologicznych w docelowym miejscu podróży oraz w wybranych przez siebie lokalizacjach i zapisać je do wglądu w przyszłości.

Wiadomości dostępne na ekranie centralnym

Aplikacja wiadomości oferuje użytkownikom ŠKODY zupełnie nowy sposób prezentowania najnowszych informacji. Dzięki współpracy z Czeską Agencją Prasową (ČTK) kierowcy i pasażerowie ŠKODY mają dostęp do najświeższych materiałów informacyjnych wyświetlanych na centralnym ekranie. Użytkownicy pojazdów mogą wybrać kategorie, które ich najbardziej interesują takie jak: sport, biznes, polityka i dodać kanały swoich ulubionych mediów do aplikacji.

Z nowych aplikacji dla systemów Infotainment można korzystać bezpłatnie przez rok. Po upływie tego czasu kierowcy zostaną obciążeni niewielką opłatą.
Aplikacje wiadomości i pogodowa dostępne są już dla modeli SCALA i KAMIQ wyposażonych w system multimedialny Amundsen oraz modeli SUPERB iV wyposażonych z systemem Columbus. Wraz z nowym rokiem modelowym 2021 i trzecią generacją systemów Infotainment aplikacje będą również dostępne w pozostałych wariantach modelu SUPERB, a także w SUV-ach KODIAQ i KAROQ SUV z systemem Columbus.

inf Skoda


Reklama