Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Zmiany na rynku

SUKCESY SPRZEDAŻOWE MITSUBISHI ECLIPSE CROSS PHEV I L200

dokument
pobierz +

ajnowsze raporty Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego PZPM dotyczące liczby zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów pokazują, że hybrydowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV oraz pickup L200 cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich klientów. Co ciekawe, Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w okresie od stycznia do maja 2022 roku najczęściej kupowanym samochodem na Islandii.

Styczeń-maj 2022 w Polsce
Według opublikowanych właśnie danych PZPM za okres od stycznia do maja 2022 roku model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - awangardowo stylizowany, przyjazny środowisku i oszczędny SUV coupe z unikatowym napędem 4x4 - elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka, znalazł się na 3. miejscu wśród SUV-ów z napędem PHEV popularnych marek - z wyłączeniem modeli premium.

W tym samym okresie – w ciągu pierwszych 5 miesięcy bieżącego roku - pickup Mitsubishi L200 - muskularny, wszechstronny i niezwykle ceniony przez klientów indywidualnych i instytucjonalnych za znakomity napęd na 4 koła samochód - zanotował najwyższy – aż 134% wzrost sprzedaży w Polsce, podczas, gdy pickupy odnotowały w tym czasie 9% spadek liczby sprzedanych aut. Od stycznia do maja bieżącego roku Mitsubishi L200 zajmuje 4. pozycję w swoim segmencie.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV bestsellerem na Islandii
Niskoemisyjne Mitsubishi Eclipse Cross PHEV świetnie sobie radzi - nawet w trudnych warunkach, czego dowodem jest jego popularność na Islandii, gdzie w okresie od stycznia do maja ten hybrydowy SUV był najczęściej kupowanym modelem spośród wszystkich nowych samochodów. Warto podkreślić, że w 2022 roku Mitsubishi na Islandii jest drugą najczęściej kupowaną marką po Toyocie.

Auta Mitsubishi do odbioru od ręki
Wielką zaletą samochodów Mitsubishi jest natychmiastowa możliwość ich kupna i odbioru. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i legendarny pickup Mitsubishi L200, a także miejski model Mitsubishi Space Star są dostępne od ręki w polskich salonach marki spod znaku Trzech Diamentów

inf Mitsubishi


Reklama