Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

Maja Włoszczowska i rowerowa historia w mieście

ord Polska swoją premierę ma szósty odcinek z cyklu „Maja Explorer”. W tym odcinku Maja Włoszczowska udziela widzom cennych wskazówek na temat bezpieczeństwa jazdy rowerem w mieście oraz dzieli się ulubionymi aplikacjami przydatnymi w odkrywaniu Polski rowerem.

- Tym razem do roweru podejdziemy nieco bardziej użytecznie. Po publikacji pierwszych odcinków otrzymałam od widzów wiele wiadomości, w których poruszane były kwestie wykorzystania roweru nie tylko jako świetnego sposobu do odkrywania Polski, ale także jako praktycznego i efektywnego środka transportu w mieście. Dlatego po pierwsze chciałam poruszyć temat odpowiedzialnej jazdy, a po drugie, dać widzom kilka cennych wskazówek na temat aplikacji i urządzeń, które pomogą wcielić się w rolę odkrywców – powiedziała Maja Włoszczowska.

W szóstym odcinku Maja podróżuje rowerem przez miasto. Ten miejski segment cyklu bohaterka wykorzystuje jako okazję, by przypomnieć o najważniejszych jej zdaniem zasadach bezpiecznego poruszania się rowerem. Maja dzieli się też z widzami swoimi ulubionymi aplikacjami i sposobami na wyszukiwanie, odkrywanie i zapisywanie nowych tras rowerowych, a także zdradza, co najbardziej spodobało się jej w Fordzie Explorerze, którym na potrzeby nagrania 6 odcinków cyklu „Maja Explorer” przemierzyła niemal całą Polskę.


ODCINEK PIERWSZY

ODCINEK DRUGI

ODCINEK TRZECI

OODCINEK CZWARTY

ODCINEK PIĄTYReklama