Reklama

Nadwozie - Stylizacja - design i rozwój motoryzacji

Jeep Wrangler 4xe - Design

dokument
pobierz +

Nadwozie Jeepa Wranglera 4xe zachowuje kultowy kanciasty design wersji z silnikiem spalinowym, z charakterystycznymi elementami, do których należą trapezoidalne poszerzenia błotników, kultowy siedmioszczelinowy grill i okrągłe reflektory. Wersja 4xe wyróżnia się nową kolorystyką Electric Blue pojawiającą się na emblematach „Jeep”, „4xe”, „Trail Rated” i „Wrangler Unlimited”, natomiast wersja Rubicon ma dodatkowe, specyficzne akcenty stylistyczne, z unikalną niebieską naklejką „Rubicon” na pokrywie silnika, niebieską kolorystyką tylnych haków holowniczych (dostępnych po premierze modelu) i czarną naklejką z logo 4xe na pokrywie silnika. Wygląd zewnętrzny nowego Wranglera 4xe jest dodatkowo podkreślony przez gamę felg aluminiowych zaprojektowanych specjalnie dla wersji 4xe.

Port ładowania znajduje się pod otwieraną pokrywą umieszczoną na lewym, przednim błotniku Wranglera 4xe, co umożliwia wygodne parkowanie przodem przy ładowarce. Port ładowania ma też wskaźniki LED informujące o stanie naładowania.

Dzięki ekskluzywnemu wyposażeniu wersja 4xe jest najbardziej zaawansowanym technologicznie Wranglerem w historii. Wewnątrz kabiny pasażerskiej dostępny jest 7-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT oraz system multimedialny Uconnect NAV z ekranem dotykowym 8,4-calowy, kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto i zawierający specjalne Hybrid Pages do monitorowania zelektryfikowanej jazdy. Monitor LED poziomu naładowania akumulatora jest zamontowany na górze tablicy rozdzielczej, co ułatwia sprawdzanie jego stanu naładowania jednym spojrzeniem, natomiast przyciski E-Selec dla trzech zelektryfikowanych trybów jazdy znajdują się po lewej stronie kierownicy. Wrangler 4xe Rubicon ma eleganckie przeszycia w kolorze Electric Blue na fotelach i tapicerce, podkreślające wyjątkową estetykę tej wersji Wranglera.

inf JEEP


Reklama