Reklama

Nadwozie - Stylizacja - design i rozwój motoryzacji

Artysta indywidualizacji: nowy Opel Corsa

dokument
pobierz +

Nowy Opel Corsa jest jeszcze oszczędniejszy i bardziej dynamiczny niż poprzednie generacje modelu. Samochód oferuje także więcej opcji indywidualizacji. Liczne dodatki personalizujące mogą podkreślić indywidualizm nowości rynkowej od strony stylistycznej i praktycznej. Specjalne obręcze kół z lekkiego stopu w wersji „BiColor” można ozdobić kolorowymi wstawkami, a pakiet stylizacyjny do nadwozia GS Line oraz kolorowe akcenty we wnętrzu sprawią, że bestseller Opla będzie jeszcze skuteczniej przyciągał wzrok. Nowy Opel Corsa nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest też praktyczny. Dzięki wielu opcjom wyposażenia doskonale sprawdza się zarówno w codziennych dojazdach do pracy, jak i w czasie wakacyjnych podróży. Asortyment akcesoriów obejmuje między innymi uchwyty na napoje dla pasażerów z tyłu oraz różne rozwiązania FlexConnect.

[caption id="attachment_74123" align="alignnone" width="812"]

Opel Corsa Accessories[/caption]

„Chcieliśmy, aby nasz nowy bestsellerowy mały samochód był nie tylko bardziej nowoczesny, sportowy i oszczędny, ale także łatwy do personalizacji zgodnie z indywidualnymi upodobaniami klienta. Dlatego oferta akcesoriów do nowego Opla Corsy jest jeszcze bogatsza niż w przypadku poprzednich generacji” — powiedział Ulf Spiller, kierownik sekcji akcesoriów w dziale marketingu międzynarodowego.

Kolorowy, żywiołowy i elegancki: dynamiczny styl nowego Opla Corsy

Nowe linie wyposażenia Corsa Elegance i Corsa GS Line zostały zaprojektowane z myślą o kierowcach szczególnie ceniących komfort (Elegance) lub stawiających na dynamikę i żywiołowość (GS Line). Jeżeli jednak ktoś chciałby połączyć to, co najlepsze z obu tych obszarów, może zamówić dodatkowy pakiet stylizacji nadwozia GS Line. Czarne błyszczące nakładki na progi oraz listwy pod przednim i tylnym zderzakiem nadadzą Corsie Elegance sportowego wyglądu. Te same elementy są dostępne również w pakiecie GS Sport w cenie 4 417 zł (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce, bez montażu), ale w wersji przeznaczonej do lakierowania w kolorze nadwozia. Nowa Corsa może prezentować się jeszcze bardziej sportowo z pakietem naklejek (803 zł). Białe lub czarne pasy na pokrywie silnika i dachu dodają jej szczególnie dynamicznego wizerunku.

Dla klientów, którzy chcieliby zwrócić uwagę otoczenia na swoją Corsę za pomocą kolorowych dodatków, firma Opel ma kilka propozycji. Jedną z nich są czarne błyszczące obręcze kół „BiColor” z lekkiego stopu. Pięć ramion 17‑calowych felg można ozdobić kolorowymi wstawkami. Elementy te mocuje się na zatrzaski, bez użycia śrub ani kleju. Wstawki mogą mieć kolor biały, czerwony, niebieski lub czarny. Wstawki będą wkrótce dostępne w zestawach po cztery komplety lub pojedynczo, co umożliwi stworzenie interesującego kontrastu na aluminiowych kołach. Zwolennicy minimalizmu mogą zrezygnować z kolorowych wstawek, aby wyeksponować oszczędny wzór obręczy „BiColor”. Indywidualizm Corsy podkreślą takie dodatki, jak kolorowe nakładki na lusterka boczne (od 341 zł) oraz listwy przy logo (523 zł), dostępne również w kolorze białym, czerwonym, czarnym i niebieskim, a także w wersji stylizowanej na włókno węglowe.

[caption id="attachment_74124" align="alignnone" width="859"]

Opel Corsa Accessories[/caption]

Stylowe i praktyczne: opcje personalizacji wnętrza nowej Corsy

Za pomocą kolorów można również zindywidualizować wnętrze samochodu. Oferta obejmuje wymienne kolorowe aplikacje na deskę rozdzielczą (670 zł) oraz nakładki na lusterko wsteczne w trzech kolorach (od 200 zł). Ciekawym uzupełnieniem będziekolorowa (czerwona lub niebieska) dźwignia zmiany biegów (285 zł) do Corsy z przekładnią manualną.

Pasażerowie nowego Opla Corsy nie tylko są otoczeni eleganckim wystrojem, ale także mają do dyspozycji wiele praktycznych rozwiązań przydatnych w podróży. Osoby zajmujące tylne siedzenia mogą przechowywać butelki z napojami i inne drobiazgi w zasięgu ręki. Umożliwia to elastyczny uchwyt na kubki (203 zł), do zamontowania w kilka sekund w standardowej konsoli środkowej każdej Corsy.

[caption id="attachment_74116" align="alignnone" width="854"]

Opel Corsa Accessories[/caption]

FlexConnect to synonim funkcjonalnych i wygodnych w użyciu elementów wyposażenia samochodów marki Opel. Poszczególne rozwiązania FlexConnect pomagają utrzymać ład i porządek w przedziale pasażerskim, a także ułatwiają korzystanie z urządzeń służących rozrywce. Na adapterze (93 zł) montowanym z tyłu oparć przednich foteli można zamocować m.in. haczyki (129 zł) i wieszaki na odzież (266 zł). Dzięki temu eleganckie ubranie, zabrane w podróż służbową, na pewno się nie pogniecie. Nowa Corsa świetnie sprawdzi się też podczas relaksujących wyjazdów całą rodziną. Uchwyty (od 441 zł) na różnego rodzaju tablety umożliwią dzieciom na tylnych siedzeniach wygodne oglądanie ulubionych filmów, a na rozkładanym stoliku FlexConnect (307 zł) świetnie gra się w karty.

inf/zdj Opel


Reklama