Reklama

Motoryzacja - Lifestyle

PEUGEOT wzbogaca swoją kolekcję Lifestyle LEGEND

dokument
pobierz +

PEUGEOT z myślą o fanach marki przedstawia nowe modele ubrań i akcesoriów ze znakiem LEGEND. Ich design neo-retro jest dziełem projektantów z PEUGEOT Design Lab. Nowa oferta, dostępna od dziś online, to kontynuacja kolekcji Lifestyle LEGEND i LEGEND 504.

Kolekcja PEUGEOT Lifestyle LEGEND poszerza się i miłośnicy lwa będą mogli nosić ubrania z tej linii niezależnie od pory roku. Białe i czarne bluzy są teraz dostępne w wersji z zamkiem błyskawicznym lub ze ściągaczem bez kaptura. Białe i czarne podkoszulki ozdobione są lwem inspirowanym logotypem z lat 70., podobnie jak skórzany portfel ze spatynowanej skóry. Czarny cienkopis z zatyczką z nazwą PEUGEOT wypisaną złotymi literami wniesie do codzienności nutę elegancji.

Kolekcja pochodzi z PEUGEOT Design Lab. Projektanci odświeżyli logotypy, które naznaczyły 208 lat historii PEUGEOT. Wśród nich jest m.in. pierwszy lew idący po strzale oraz legendarne logo z lat 70., do którego nawiązuje logotyp PEUGEOT e-Legend Concept – ostatniego samochodu koncepcyjnego marki zaprezentowanego na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu. Dobór materiałów i staranność, z jaką wykonano produkty Lifestyle LEGEND, przenoszą PEUGEOT do wyższej gamy.

inf Peugeot


Reklama