Reklama

Elektronika - Komfort - elektroniczne dodatki zwiększające komfort użytkowania

Premiera nowego Jeepa Renegade’a i Compassa 4xe.

Specjalna platforma internetowa, dająca pierwszym Klientom na wybranych rynkach europejskich szansę zamówienia w przedsprzedaży do 30 kwietnia br. ekskluzywnego Jeep® Renegade’a i Compassa 4xe First Edition, okazała się ogromnym sukcesem. Teraz czas oczekiwania dobiega końca, a marka Jeep otwiera możliwość składania zamówień na samochód każdemu chętnemu.

Aby poradzić sobie z obecną trudną sytuacją, Salony Jeepa są otwarte dla Klientów za pośrednictwem aplikacji Google Hangouts Meet, co umożliwia zdalne prowadzenie działalności. Bez wychodzenia z domu Klienci mogą odkrywać nowe modele z gamy, porozmawiać na czacie z konsultantem ds. sprzedaży i złożyć zamówienie na samochód. Włochy są pierwszym rynkiem stosującym tę technologię „zdalnego” kontaktu, która zostanie rozszerzona na inne kraje.

Wszystko jest już gotowe na nadejście tych premierowych edycji samochodów, zwiastujących nową erę dla marki Jeep.

By to uczcić, marka Jeep złożyła hołd technikom i inżynierom, którzy się temu przysłużyli, tworząc sugestywny film o tym, jak nowe modele kończyły jazdę testową o długości 3800 km, od fabryki Mirafiori w Turynie do centrum testowego w szwedzkim Arjeplog w Laponii.
W ciągu jednego emocjonującego tygodnia, pierwsze w regionie EMEA hybrydowe elektryczne modele Jeepa typu plug-in zostały przetestowane w rzeczywistych sytuacjach, w jakich mogą się znaleźć Klienci, gdy zaawansowane systemy hybrydowe w samochodach poddawane są maksymalnej próbie.

Tak jak wszystkie SUV-y Jeepa, nowy Renegade i Compass 4xe zostały poddane szerokiej gamie złożonych procesów, by zagwarantować Klientom jakość, bezpieczeństwo, niezawodność i komfort w każdych warunkach.

inf JEEPReklama