Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Zmiany na rynku

Samochody CUPRA dostępne od ręki – na które modele nie trzeba czekać?

dokument
pobierz +

W okresie pandemii dostępność samochodów, na które nie trzeba było czekać dłużej niż 4 tygodnie była ograniczona. Według analityków z platformy Carsmile sytuacja ta zaczęła się poprawiać już na początku 2023 roku[1], co zapewniło klientom większy wybór pojazdów bez konieczności sprowadzania ich z zakładów produkcyjnych. Dzięki wyszukiwarce marki CUPRA możliwe jest nie tylko wyszukiwanie dostępnych od ręki samochodów z uwzględnieniem kryteriów tj.: lokalizacja, model czy cena, ale również porównywanie aktualnych ofert dealerów z całego kraju.

Dostępne od ręki

Obecnie w Polsce w ofercie barcelońskiej marki jest prawie 800 egzemplarzy aut, na które klienci nie będą musieli czekać dłużej niż 4 tygodnie. Wśród nich są wszystkie modele hiszpańskiego producenta, a ich dostępność zależy od szeregu parametrów tj.: lokalizacja, kolor karoserii, czy też wersja silnikowa.

Proces podejmowania decyzji o zakupie pojazdu jest dla klienta ważnym momentem, który powinien być jak najbardziej intuicyjny i satysfakcjonujący. Dlatego wyszukiwarka samochodów dostępnych od ręki CUPRA, agregująca oferty wszystkich dealerów w Polsce, stanowi znaczący krok w kierunku poprawy tego doświadczenia. Dzięki tej innowacyjnej platformie potencjalni klienci mają możliwość szybkiego i efektywnego znalezienia modelu samochodu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom i oczekiwaniom. Proces ten został znacznie uproszczony, umożliwiając przyszłym kierowcom znalezienie idealnego pojazdu w zaledwie kilka sekund. To doskonały przykład wykorzystania technologii w celu usprawnienia interakcji między marką a klientem oraz podniesienia standardów obsługi klienta – mówi Katarzyna Dziomdziora, PR managerka marek SEAT i CUPRA.

Porównywarka ofert

Na dedykowanej stronie internetowej istnieje możliwość porównania aut CUPRA dostępnych od ręki. Wystarczy, że użytkownik wybierze minimum 2 pojazdy, które go interesują, a następnie przyciśnie opcję “porównaj". Wówczas zestawione zostaną ze sobą cechy wybranych modeli tj.: cena, typ silnika, skrzynia biegów, kolor karoserii, rodzaje kół i tapicerki, a także wyposażenie. Rozwiązanie to będzie idealne dla osób niezdecydowanych i może pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej.

Wszystkie modele dostępne od ręki można znaleźć na stronie internetowej: https://www.cupraofficial.pl/oferta/samochody


Reklama