Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Zmiany na rynku

DS AUTOMOBILES LIDEREM NA RYNKU SAMOCHODÓW ZELEKTRYFIKOWANYCH KLASY PREMIUM

dokument
pobierz +

• Podczas szczytu „New Energy Summit. E-TENSE Era” zorganizowanego w ramach wydarzeń
poprzedzających otwarcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, firma DS Automobiles rozpoczęła przyjmowanie zamówień od klientów na modele DS 3 CROSSBACK E TENSE i DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 we Francji.

• DS Automobiles jest pierwszym producentem samochodów klasy premium oferującym w 100% elektryczny SUV z segmentu B oraz SUV klasy premium z napędem hybrydowym plug-in o zasięgu 50 km na napędzie elektrycznym (w cyklu WLTP).

• W ramach działań na rzecz transformacji energetycznej, firma DS Automobiles zorganizowała wydarzenie pod hasłem „New Energy Summit. E-TENSE Era”. Spotkanie prowadzone przez Yves’a Bonnefonta, dyrektora generalnego marki oraz Jean-Érica Vergne’a, mistrza Formuły E i ambasadora E-TENSE z udziałem zaproszonych ekspertów w dziedzinie e-mobilności miało na celu podjęcie dyskusji na tematy związane z rozwojem zrównoważonego transportu i zaangażowanie uczestników w działania w tym obszarze.

2019 rok pod znakiem E-TENSE


Wydarzenie „New Energy Summit. E-TENSE Era” zostało zorganizowane w przeddzień Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie w wyjątkowej scenerii DS Store w Genewie. Szczyt stał się dla uczestniczących w nim osób, wśród których znaleźli się m.in.: Yves Bonnefont, dyrektor generalny DS Automobiles, Jean-Éric Vergne, mistrz Formuły E i ambasador E-TENSE, Marco Piffaretti z Energie 360° oraz Ståle Frydenlund z norweskiego stowarzyszenia posiadaczy pojazdów elektrycznych, dogodną okazją do dyskusji nad rozwiązaniami związanymi z transformacją energetyczną i towarzyszącymi jej wyzwaniami.


E-TENSE świadczy o kompleksowym podejściu marki do transformacji energetycznej. Dzięki nowej, awangardowej strategii na rzecz elektryfikacji, wszystkie nowe modele marki dostępne są w wersji czysto elektrycznej lub hybrydowej plug-in, wraz z pakietami dedykowanych usług.


Jean-Éric Vergne przedstawił swój „Manifest na rzecz nowych źródeł napędu”. Ambasador E-TENSE z ramienia DS Automobiles i mistrz Formuły E, zasiadający za kierownicą bolidu DS E-TENSE FE19 daje wyraz swojego zaangażowania na rzecz zrównoważonego rozwoju i bierze udział wspólnie z DS Automobiles w projekcie E-TENSE.


Marka DS, zachęcona pasmem zwycięstw w Formule E, rozpoczęła w Genewie sprzedaż gamy E-TENSE (na rynku framcuskim). Model DS 3 CROSSBACK E-TENSE to pierwszy w 100% elektryczny SUV klasy premium z segmentu B o zasięgu 320 km, natomiast DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 jest pierwszym SUV-em klasy premium w wersji hybrydowej plug-in o zasięgu 50 km na napędzie elektrycznym (w cyklu WLTP), rozwijającym moc 300 koni mechanicznych i posiadającym napęd na cztery koła.


Reklama