Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

Nowy Jeep® Wrangler 2024 uznany przez Cars.com za najlepszego SUV-a 2024 roku

dokument
pobierz +

Według Cars. com, najlepszym SUV-em roku 2024 został nowy Jeep Wrangler MY 2024. Redakcja Cars.com wzięła pod lupę wszystkie SUV-y dostępne w USA, by wybrać tego, który wg nich stanowi najlepsze połączenie możliwości, wszechstronności i wartości, wskazując rozrastającą się rodzinę Wranglera jako najlepszą z najlepszych.

Nagrodzona została cała gama Jeepa Wranglera roku modelowego 2024, w tym modele Wranglera z silnikami benzynowymi o pojemności 2,0 i 3,6 litra, Wrangler Rubicon 392 z silnikiem V-8 (nie oferowane w Europie) oraz Wrangler Plug-in Hybrid 4xe, który zapewnia zużycie paliwa na poziomie do 3,3 l/100 km, całkowicie elektryczny zasięg 45 km, który wzrasta do 55 km w obszarach miejskich.

„Marka Jeep stworzyła jeszcze lepszego Wranglera i Wranglera 4xe RM 2024 z napędem hybrydowym typu plug-in dzięki kluczowym zmianom, które poprawiły możliwości i komfort tych samochodów” – powiedziała Jenni Newman, redaktor naczelna Cars.com. „Za swoją wszechstronność i możliwości terenowe Wrangler RM 2024 zasługuje na nagrodę dla najlepszego SUV-a roku 2024”.

Gama Jeepa Wranglera 2024 została zaprojektowana i skonstruowana z myślą, by jeszcze bardziej podkreślić to, co uczyniło Wranglera prawdziwą światową ikoną segmentu terenowych SUV-ów, czyli legendarne możliwości, wiodącą w swojej klasie wszechstronność i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa.

W ramach nowości dla roku modelowego 2024, marka Jeep przenosi możliwości Wranglera na nowy poziom, dzięki fabrycznie montowanej w wersji Rubicon odciążonej tylnej osi Dana „full-float”. We wnętrzu, klienci mogą cieszyć się większym komfortem podróżowania, technologią oraz jeszcze większym bezpieczeństwem, dzięki oferowanym w standardzie fotelom przednim, regulowanym elektrycznie w 12 kierunkach, systemowi multimedialnemu Uconnect 5 z 12,3-calowym ekranem dotykowym oraz dostępnym również w standardowym wyposażeniu kurtynom bocznym dla pasażerów pierwszego i drugiego rzędu siedzeń.

„Jeep Wrangler to najlepszy pojazd do przeżywania przygód i ikona marki” – powiedział Bill Peffer, starszy wiceprezes i dyrektor marki Jeep w Ameryce Północnej. „Od chwili wprowadzenia tego modelu na rynek, sprzedaliśmy na całym świecie prawie 5 milionów Wranglerów, wyznaczając z każdą nową generacją nowy poziom możliwości 4x4. Dzisiaj po raz kolejny nowy Wrangler RM 2024 podnosi poprzeczkę, łącząc swoje zdolności oraz jeszcze większą liczbę rozwiązań w zakresie technologii, komfortu i systemów bezpieczeństwa ze swobodą wyboru spośród czterech różnych układów napędowych, w tym naszego zelektryfikowanego 4xe, który jest najlepiej sprzedającym się modelem PHEV w Ameryce.”

Od zelektryfikowanej hybrydy plug-in 4xe do wersji benzynowej o poj. 2,0 litrów*, nowy Jeep Wrangler RM 2024 oferuje klientom możliwość wyboru jednostek napędowych, stworzonych do jazdy off-roadowej, jak i po szosie, pozwalając klientom Wranglera wybrać silnik, który najlepiej pasuje do ich stylu życia. Zaawansowana gama 4xe oraz 2,0-litrowy turbodoładowany silnik I-4 występują wyłącznie z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

*Dostępne tylko w wybranych krajach


Reklama