Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

Citroen w Genewie 2017

dokument
pobierz +

Na tegorocznym Salonie w Genewie Citroën zwraca uwagę unikalną tożsamością i zaprasza na ujmujące ciepłym wystrojem stoisko, które zapowiada wyglądem przyszłe punkty sprzedaży marki.
Ten ważny międzynarodowy salon jest doskonałą okazją do zaanonsowania kolejnych etapów ofensywy marki – zobaczymy tu:
- SUV-y oferujące możliwość ucieczki od codzienności wraz z dwoma niepowtarzalnymi samochodami koncepcyjnymi o wyrazistym charakterze;
- samochód autonomiczny i prototyp Grand C4 Picasso z systemami wspomagania prowadzenia oraz wyposażeniem wchodzącym w skład programu Citroën Advanced Comfort®;
- sport samochodowy -wyczynową wersją C3 WRC.
Samochody i technologie umożliwiające korzystanie z nowych mobilnych usług świadczące o potencjale Citroëna, wyróżniającego się na tle oferty producentów samochodów popularnych.

Na Salonie Genewskim 2017 Citroën proponuje jedyną w swoim rodzaju wizję samochodów i rozwiązań:

- Dwa premierowe samochody koncepcyjne:

Ø C-Aircross Concept, samochód koncepcyjny o silnej osobowości nawiązującej do stylistyki Nowego C3, który jest dowodem zdolności Citroëna do wyróżniania się na tle rynkowej oferty. Stanowi zapowiedź ofensywy Citroëna w segmencie małych SUV-ów.

Ø SpaceTourer 4X4 Ë Concept to interpretacja kolekcji lifestylowych produktów „Ë”, zaprezentowanej na ostatnim Salonie Samochodowym w Paryżu. Model ma napęd 4x4 i jest współczesnym samochodem na każdą drogę i bezdroże, nastawionym na poszukiwanie przygody wygodnie i z klasą.

- Wyczynowe C3 WRC, które zadebiutowało w rajdach Rajdów Monte Carlo i Szwecji.

- Prezentację programu Citroën Advanced Comfort®, kładącego nacisk na komfort użytkowników dzięki nowym technologiom wspomagającym prowadzenie. Citroën już teraz oferuje swoim klientom przydatne systemy wspomagania prowadzenia, dające poczucie bezpieczeństwa w codziennej eksploatacji. Stanowią one pierwszy krok w kierunku samochodu autonomicznego: system Park Assist, Vision 360, Active Safety Break, aktywny regulator prędkości z funkcją Stop, system monitorowania ograniczeń prędkości, itd. Marka wystawia jeden z prototypów Grand C4 Picasso, które już przejechały ponad 120 tys. km po drogach Europy w trybie autonomicznym i stanowią kolejny etap w podnoszeniu komfortu jazdy.


Reklama