Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

DACIA DUSTER zdobywa kolejne nagrody w Wlk Brytanii

dokument
pobierz +

Dacia Duster Van drugi rok z rzędu zdobyła nagrodę brytyjskiego magazynu What Van? w kategorii najlepszy van z napędem 4X4. Dacia Duster zdobyła także laury w tegorocznej edycji plebiscytu portalu Carbuyer na najlepszy samochód dla użytkowników przyczep kempingowych i samochód najlepiej sprawujący się w warunkach zimowych. Ten popularny SUV w wersji dostawczej zdobył uznanie za doskonałą przyczepność, niezawodność i atrakcyjną cenę.

W 2017 roku Duster Van z napędem 4x4 po raz drugi otrzymał nagrodę dla „Najlepszego vana z napędem 4x4” w konkursie magazynu What Van? Uroczysta ceremonia rozdania nagród odbyła się w Londynie. Model Duster Van z napędem 4x4 został wyróżniony za zdolności terenowe, komfort jazdy oraz korzystny stosunek jakości do ceny. Popularny SUV w wersji dostawczej ma przestrzeń ładunkową o objętości 1604 litry, co sprawia, że jest to doskonały model dla przedstawicieli drobnego rzemiosła i handlu.
- Uniwersalny Duster Van zachował zdobyty w ubiegłym roku tytuł, bo jest to doskonały model, zwłaszcza dla nabywców, którzy pracują w trudnych warunkach i pokonują pokryte lodem lub grząskie trasy – powiedział James Dallas, dziennikarz magazynu What Van?
Niezawodna i mocna konstrukcja Dacii Duster zdobyła także uznanie jurorów plebiscytu portalu Carbuyer, jako najlepszy samochód 2017 roku dla użytkowników przyczep kempingowych i samochód najlepiej sprawujący się w warunkach zimowych. Duster zdobył dwa wyróżnienia w prestiżowym konkursie brytyjskiego portalu Carbuyer.co.uk. Jury, w skład którego wchodzi wiele ekspertów rynku motoryzacyjnego, doceniło jakość tego modelu, dynamikę jazdy, wytrzymałą konstrukcję oraz intuicyjną obsługę.
- Dacia Duster ma niewielkie gabaryty, solidną konstrukcję i jest łatwa w prowadzeniu, co jest bardzo ważne w miesiącach zimowych. Wersja z napędem na cztery koła, która zapewnia doskonalą przyczepność i wysoki poziom bezpieczeństwa nawet w niezwykle trudnych warunkach drogowych, jest niewiele droższa w codziennej eksploatacji od wersji z napędem na dwa koła – powiedział Stuart Milne, redaktor portalu Carbuyer.

- Nagrody, które przyznano Dacii Duster potwierdzają, że ten solidny i niezawodny model doskonale radzi sobie nawet w niezwykle trudnych warunkach jazdy i sprawdza się w każdej sytuacji. Bardzo cieszymy się, że lista wyróżnień, jakie zdobywa ten model jest coraz dłuższa, co dowodzi, że prasa motoryzacyjna i sami klienci coraz bardziej doceniają praktyczne samochody o przystępnej cenie – powiedziała Louise O’Sullivan, odpowiedzialna w Wielkiej Brytanii za markę Dacia.

inf/zdj DACIA


Reklama