Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

Fiat 500 Riva najmniejszy jacht świata - FILM2

Fiat wprowadza do oferty nowego Fiata 500 Riva. Ta limitowana i eksluzywna seria specjalna wyróżnia się unikatowymi rozwiązaniami stylistycznymi i cennymi elementami wykończenia: została zaprojektowana we współpracy z Rivą, legendarną marką światową, synonimem elegancji i włoskiego stylu. Stylu, który widoczny jest w desce rozdzielczej: gałka dźwigni zmiany biegów wykonana jest z jednego bloku mahoniu, a deska rozdzielcza, również z mahoniu, zdobiona jest wstawkami z drewna klonowego. Te najwyższej klasy rodzaje drewna, wykorzystywane w produkcji jachtów Riva, zarezerwowane dotychczas tylko dla samochodów klasy premium, oferowane teraz są w Fiacie 500 Riva, jako połączenie wyrafinowanej technologiii doskonałego kunsztu rzemieślniczego.


Kultowy Fiat splata się z ponadczasowym urokiem Rivy, tworząc samochód łączącyw sobie cechy stylistyczne i konstrukcyjne obydwóch marek.


Spotykają się w nim dwie niekwestionowane legendy w motoryzacji i jachtingu, tworząc nowy obiekt pożądania, symbol wielkiego włoskiego piękna.

film FIAT


Zasoby powiązane


Reklama