Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

Jest już dostępny katalog SEAT-a Ateca – poznaj pierwszego SUV-a SEAT-a!

dokument
pobierz +

 
Nowoczesny design, błyskotliwe rozwiązania i przyjazne kierowcy technologie użytkowe – SEAT-a Ateca, pierwszego SUV-a z portfolio hiszpańskiej marki, można już poznać bliżej w nowatorskim katalogu produktowym. Folder dostępny jest na stronie internetowej producenta oraz w salonach dealerskich.
 
 
Z myślą o miłośnikach motoryzacji powstał wizualny przewodnik po możliwościach, jakie podczas codziennej jazdy oferuje nowy SEAT Ateca. Przejrzysty katalog krok po kroku przeprowadzi kierowcę przez najciekawsze informacje na temat pierwszego SUV-a hiszpańskiej marki. Zaprezentowana oferta obejmuje przykłady rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa podczas jazdy, wygody użytkowania i możliwości personalizacji, a także designu nowego auta.
 
SUV z „hiszpańskim duchem” uchwycony w kadrze
 
Jest już dostępny katalog SEAT-a ATECA – poznaj pierwszego SUV-a SEAT-a!
SEAT Ateca oferuje wszystkie rozwiązania technologiczne, jakie znaleźć można w segmencie SUV-ów. Na stronach katalogu zaprezentowano i opisano je, uzupełniając te informacje starannie dobranymi fotografiami, które doskonale prezentują styl i charakter hiszpańskiego auta.
To, czego dowiadujemy się na temat auta, utwierdza jedynie w przekonaniu, że SEAT Ateca ułatwia życie kierowców. Przy pomocy elektrycznie i bezdotykowo otwieranych drzwi bagażnika nie mają oni kłopotu z zapakowaniem niezbędnych rzeczy do przestrzennego auta. Co więcej, dzięki SEAT Drive Profile z funkcją Driving Experience mogą dopasować zachowanie auta do swojego indywidualnego stylu jazdy. Dodatkowo samochód wyposażono w system Full Link, nawigację satelitarną, a także bezprzewodową ładowarkę.
 
Przyjemność i bezpieczeństwo
 
Jazda nowym SEAT-em Ateca jest nie tylko przyjemna, ale i bezpieczna. Pełne światła LED są nie tylko designerskie – przede wszystkim świetnie oświetlają drogę podczas jazdy. Wbudowana kamera cofania i asystent parkowania pomoże pozostawić samochód nawet w najbardziej wymagającym zakamarku.
Trafną ocenę sytuacji na drodze wspiera również system monitorowania martwego pola, który ostrzega w bocznym lusterku o obecności pojazdu w niewidocznym miejscu.
 
W katalogu modelowym znalazły się również strony poświęcone wnętrzu samochodu. Szczegółowo przedstawiają one elegancką przestrzeń SEAT-a Ateca. Wnętrze pierwszego SUV-a od SEAT-a jest spójne i zaplanowane w drobnych szczegółach. Na kolejnych kartach dowiemy się, że auto wyposażono w wewnętrzne oświetlenie LED, a kolor lamp można wybrać spośród ośmiu propozycji w zależności od swoich preferencji czy nastroju. Eleganckie wnętrze uzupełnia skórzana kierownica oraz tapicerka Alcantara w wersji Xcellence lub opcjonalnie w wersji Style. Wszystkie te elementy składają się na designerską całość – odważny projekt zyskał swoje niezwykle precyzyjne, motoryzacyjne odzwierciedlenie.

katalog można pobrać klikając na zdjęcie!
inf/zdjęcia/film SEAT

Zasoby powiązane


Reklama