Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

"Kapitan Ameryka" za kierownicą Audi SQ7

"Kapitan Ameryka" za kierownicą Audi SQ7

Czy komiksowy superbohater Kapitan Ameryka z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” wygra pościg za swoim przeciwnikiem „Zimowym Żołnierzem”? Fani komiksów wydawnictwa Marvel, którzy nie chcą czekać do premiery filmu 28 kwietnia (w Polsce: 6 maja), mogą przekonać się o tym już teraz. Cztery pierścienie zamieściły w internecie spot promocyjny ze spektakularnym pościgiem samochodowym, z Audi SQ7 w roli głównej.
 
 
Superbohaterowie z najnowszej ekranizacji komiksu Marvela „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” wybrali Audi. Swoją hollywoodzką premierę ma przy tej okazji Audi prologue. Za jego kierownicą zasiada w filmie Czarna Pantera/T’Challa, postać grana przez Chadwicka Bosemana. Robert Downey Jr. znany również jako „Iron Man - Tony Stark” jak zwykle jeździ Audi R8, tym razem w wersji Coupé V10. Główna postać, Kapitan Ameryka, w którego wciela się Chris Evans, stawia na nowe SQ7. „Kapitan Ameryka ma supermoce, jego znakiem rozpoznawczym jest Vibranium -niezniszczalna tarcza. Audi SQ7 dodaje kolejną supermoc do jego arsenału. Ten sportowy SUV jest dla niego wręcz idealny” - mówi Anthony Russo, który wraz ze swoim bratem Joe Russo film wyreżyserował. W rolach drugoplanowych pojawiają się również inne auta z Ingolstadt: nowe Audi A4 limuzyna i Audi A7 Sportback.
 
„Najnowsza ekranizacja komiksu Marvela doskonale wpasowuje się w strategiczną linię komunikacji naszej marki” - podkreśla Giovanni Perosino, szef działu komunikacji marketingowej Audi AG. „Futurystyczna technika i mocne maszyny odgrywają w tym filmie wiodącą rolę. Wśród nich jest nowe Audi SQ7. Legendarni bohaterowie, podobnie jak samochody z czterema pierścieniami w logo, są dla fanów i widzów kinowych na całym świecie wzorem niezawodności, mocy ukierunkowanej w dobrym celu i świetnej zabawy.”
 
inf/zdjęcie AUDI


Reklama