Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

GRAND PRIX SALONU W GENEWIE 2016 RTL dla samochodów ekologicznych

dokument
pobierz +

W ostatnich dniach opublikowano wyniki Grand Prix Salonu w Genewie 2016 RTL-Auto Plus: Citroën E-MEHARI zdobył pierwsze miejsce w kategorii „samochód ekologiczny” i okazał się zdecydowanym faworytem uzyskując aż 47% głosów oddanych na 7 konkurujących modeli!

Podczas ceremonii wręczania nagród Grand Prix Salonu w Genewie 2016 pierwsze miejsce w kategorii « samochód ekologiczny » przypadło Citroënowi E-MEHARI. Wyróżnienie zostało ufundowane przez redakcję radia RTL i czasopisma Auto Plus.

Nagroda ta, przyznawana na podstawie głosów internautów, świadczy o ogromnej sympatii, jaką cieszy się Citroën E-MEHARI. Ten mały, w 100% elektryczny kabriolet, nawiązujący swoją stylistyką do modelu Méhari z 1968 roku, od którego przejął podstawowe atuty (nadwozie z tworzywa sztucznego, wszechstronność, landrynkowe kolory, itd.), jest zdecydowanie niekonwencjonalnym samochodem.

To właśnie jego wyjątkowość sprawiła, że spośród 7 modeli startujących w kategorii „samochód ekologiczny”, zebrał 47% z ponad 2600 oddanych głosów, okazując się zdecydowanym faworytem!

inf CITROEN


Reklama