Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Newsroom

Co tak przyciąga w ŠKODZIE Octavia?

dokument
pobierz +

Co tak przyciąga w ŠKODZIE Octavia?
Już od wielu lat ŠKODA Octavia jest jednym z najchętniej wybieranych samochodów przez Polaków. Co sprawia, że obecnie już jej trzecia generacja niezmiennie cieszy się tak wielką popularnością w naszym kraju?
ŠKODA Octavia to najpopularniejszy model w historii czeskiej marki: od 1996 roku wybrało ją już blisko pięć milionów Klientów, a jej popularność z roku na rok rośnie.To ikona marki, ucieleśniająca wszystkie dobre cechy ŠKODY, które zaprowadziły ją na sam szczyt popularności w wielu krajach, w tym także w Polsce. Dziewiętnaście lat po debiucie to nadal najczęściej rejestrowany nowy samochód osobowy w naszym kraju.
Co tak przyciąga w ŠKODZIE Octavia?
Zaprezentowana po raz pierwszy w 2012 roku trzecia odsłona bestselleru czeskiej marki była jednym z pierwszych modeli, który zwiastował nową, rewolucyjną koncepcję ŠKODY, łączącą najlepszą funkcjonalność z emocjonującym stylem.
To jeden z najnowocześniejszych i opracowanych nakładem dużych inwestycji samochodów w tym segmencie, ale także wyznacznik dla samej ŠKODY: trzecia generacja ustanowiła nowe standardy, jako najbezpieczniejsza, największa, najbardziej komfortowa i najbardziej praktyczna Octavia w historii.
Jej nowoczesna, wysokiej jakości konstrukcja, wyposażona w zaawansowane systemy, pozwala jej osiągnąć najwyższy poziom bezpieczeństwa: zarówno dzięki aktywnym rozwiązaniom zapobiegającym niebezpiecznym sytuacjom, jak i pasywnym, ograniczającym skutki kolizji. Octavia jest wyposażona standardowo w siedem, a opcjonalnie nawet w dziewięć poduszek bezpieczeństwa i takie systemy, jak hamulec antykolizyjny zapobiegający dalszemu zderzeniu po wypadku. Jej wartość to także elementy, mające duże znaczenie w codziennej eksploatacji: reflektory bi-ksenonowe ze światłami LED do jazdy dziennej czy też funkcja rozpoznawania znaków drogowych.
Czescy konstruktorzy zapewnili swojemu bestsellerowi bezkompromisowo pojemne i funkcjonalne wnętrze. Jeszcze większe wymiary pozwoliły ŠKODZIE Octavia osiągnąć szczyt rozmiarowej klasyfikacji w swoim segmencie. Duża kabina przekłada się na komfort przestrzeni, szczególnie dla pasażerów siedzących z tyłu, a bagażnik o pojemności aż 590 litrów (610 l w wersji kombi) pozwoli wygodnie z niego korzystać.
Równie ważne jest to, jak ŠKODA potrafi efektywnie wykorzystać tę przestrzeń: rozwiązania Simply Clever są obecnie jednym z filarów sukcesu marki, utrzymując komfort użytkowania na niezmiennie wysokim poziomie.
ŠKODA dba o kierowców, oferując jeden z najlepiej prowadzących się samochodów na rynku. Wyszukane rozwiązania pokroju elektronicznej blokady mechanizmu różnicowego XDS+ i układu napędu 4x4 wpływają na bezpieczeństwo jazdy, ale i płynącą z niej satysfakcję.
Co tak przyciąga w ŠKODZIE Octavia?
Dzięki licznym wersjom modelu, przyjemność ta ma wiele obliczy, odpowiadających na różne potrzeby Klientów: na inne odpowiada kompetentna w terenie Octavia Scout, podczas gdy rekordy bije najszybsza Octavia w historii, RS 230.
W połowie listopada, pod hasłem „Co tak przyciąga w ŠKODZIE Octavia?” rozpoczęła się kampania reklamowa modelu, zachęcająca do poznania wszystkich wersji Octavii.

inf/zdjęcia SKODA

Zasoby powiązane


Reklama