Reklama

Aktualności, czyli co nowego? - Nasza Szkoła, czyli czym się wyróżniamy

1. Nasza Szkoła - miejsce które warto poznać - CZYTAJ i WEŹ UDZIAŁ

1. Nasza Szkoła - miejsce które warto poznać - CZYTAJ i WEŹ UDZIAŁ

 

W tym dziale pragniemy stworzyć miejsce w którym szkoły będą mogły pochwalić się swymi osiągnięciami. Mogą to być zarówno gokaty budowane przez uczniów, remontowane zabytkowe samochody, czy motocykle, ale także wszystkie prace którymi chcecie się Państwo pochwalić przed szerszym gronem. Sądzimy iż taka forma będzie atrakcyjna nie tylko dla uczniów, którzy jako użytkownicy portalu mogą podejrzeć co robią ich koledzy w innych miejscach Polski, ale także dla nauczycieli, którzy będą mogli dowiedzieć się o projektach innych szkół.

Każdy tekst zakończony będzie podpisem osoby (grupy) opracowującej projekt, oraz z jakiej szkoły pochodzi projekt. Dodatkowo umieszczony będzie link przekierowujący na strony szkoły.

Odnośnie tekstów i tematów proszę kontaktować się telefonicznie (telefon po zalogowaniu w dziale KONTAKT)

Bogusław Korzeniowski


Reklama